Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192700 Büromaterial
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Cluj (RO113)
Land: Rumänien
Zusätzliche Informationen: Municipiul Cluj-Napoca
Wert
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30192700 Γραφική ύλη
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Cluj (RO113)
Χώρα: Ρουμανία
Πρόσθετες πληροφορίες: Municipiul Cluj-Napoca
Αξία
395867-2026 - Competition
Romania – Stationery – Furnizare produse de papetarie si birotica
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFurnizare produse de papetarie si birotica
DescriptionFurnizare de produse de papetarie si birotica conform documentatiei. Se vor solicita clarificari cu cel mult 20 zile anterior datei limita de depunere oferte si se va raspunde acestora cu 11 zile anterior datei limita de depunere oferte.
Internal identifier4305857 / 483254
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30192700 Stationery
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionFurnizare produse de papetarie si birotica conform documentatiei. Se vor solicita clarificari cu cel mult 20 zile anterior datei limita de depunere oferte si se va raspunde acestora cu 11 zile anterior datei limita de depunere oferte.
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 30199000 Paper stationery and other items, 30199600 Dividers for stationery, 30199700 Printed stationery except forms
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30192700 Papelería
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Cluj (RO113)
País: Rumanía
Información complementaria: Municipiul Cluj-Napoca
Valor
395867-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4305857 / 483254
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30192700 Kirjatarbed
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
Täiendav liigitus (cpv): 30199000 Paberist kontoritarbed ja muud tooted, 30199600 Kirjatarvete jaoturid, 30199700 Trükitud kontorikaubad, v.a blanketid
395867-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste4305857 / 483254
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30192700 Kirjoitustarvikkeet
Ilmoituksen nimiDefault lot
Sisäinen tunniste1
Lisäluokitus (cpv): 30199000 Paperitavarat ja muut tuotteet, 30199600 Jakajat kirjoitustarvikkeita varten, 30199700 Muut painetut paperitavarat kuin lomakkeet
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30192700 Papeterie
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Cluj (RO113)
Pays: Roumanie
Informations complémentaires: Municipiul Cluj-Napoca
Valeur
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30192700 Stationery
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Cluj (RO113)
Tír: An Rómáin
Eolas breise: Municipiul Cluj-Napoca
Luach
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30192700 Papíráruk
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Cluj (RO113)
Ország: Románia
További információk: Municipiul Cluj-Napoca
Érték
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30192700 Raštinės reikmenys
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Cluj (RO113)
Šalis: Rumunija
Papildoma informacija: Municipiul Cluj-Napoca
Vertė
395867-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators4305857 / 483254
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30192700 Kancelejas preces
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
Iekšējais identifikators1
Papildu klasifikācija (cpv): 30199000 Papīra kancelejas preces un citas preces, 30199600 Dokumentu sadalītāji, 30199700 Drukātās kancelejas preces, izņemot veidlapas
395867-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Oġġetti tal-kartolerija – Furnizare produse de papetarie si birotica
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern4305857 / 483254
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30192700 Oġġetti tal-kartolerija
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30199000 Kartolerija tal-karta u oġġetti simili, 30199600 Farrada għall-kartolerija, 30199700 Kartolerija stampata apparti milli formoli
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30192700 Artigos de papelaria
Local de execução
Subdivisão do país (NUTS): Cluj (RO113)
País: Roménia
Informações adicionais: Municipiul Cluj-Napoca
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30192700 Tlačoviny
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Cluj (RO113)
Krajina: Rumunsko
Doplňujúce informácie: Municipiul Cluj-Napoca
Hodnota
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30192700 Skriv- och kontorsmateriel
Leveransplats
Del av land (NUTS): Cluj (RO113)
Kompletterande information: Municipiul Cluj-Napoca
Värde