395888-2026 - Ergebnis
Polen – Laborpipetten und Zubehör – Wyposażenie Biobanku NIGRiR w materiały laboratoryjne jednorazowego i wielokrotnego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyposażenie Biobanku NIGRiR w materiały laboratoryjne jednorazowego i wielokrotnego użytku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Biobanku NIGRiR w materiały laboratoryjne jednorazowego i wielokrotnego użytku. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części (pakietów/zadań) zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 4. Zamówienie zostało podzielone na 4 części (pakiety). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia i załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo niepełnej realizacji umowy w zakresie danej części zamówienia. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Wartość świadczenia stron została określona w Załączniku nr 4 do SWZ - projekcie umowy. 7. Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu pt. „Centralny Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Chorób Otępiennych oraz Zapalnych Chorób Mediowanych Immunologicznie”, dofinansowanego ze środków budżetu Państwa przez Agencją Badań Medycznych w ramach umowy nr 2023/ABM/02/00002‒00.
Vorherige Bekanntmachung141900-2026
Interne Kennung3/PN/2026/EŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Probówki z antykoagulantem do pobierania materiału biologicznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia z pakietu nr 2 pod nazwą: Probówki z antykoagulantem do pobierania materiału biologicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz oraz załącznik nr 2 do swz – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 do swz– projekt umowy.
Interne KennungPakiet nr 2 - Probówki z antykoagulantem do pobierania materiału biologicznego
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Probówki czyste (bez dodatku antykoagulantów) przeznaczone do pobierania krwi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia z pakietu nr 3 pod nazwą: Probówki czyste (bez dodatku antykoagulantów) przeznaczone do pobierania krwi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz oraz załącznik nr 2 do swz – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 do swz– projekt umowy.
Interne KennungPakiet nr 3 - Probówki czyste (bez dodatku antykoagulantów) przeznaczone do pobierania krwi
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Zestawy do pobierania próbek kału
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia z pakietu nr 4 pod nazwą: Zestawy do pobierania próbek kału. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz oraz załącznik nr 2 do swz – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 do swz– projekt umowy.
Interne KennungPakiet nr 4 - Zestawy do pobierania próbek kału
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial