395898-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kehrfahrzeuge – Dodávka silničního zametacího stroje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka silničního zametacího stroje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup 1 ks nového pracovního stroje – silniční zametací stroj. Pracovní stroj musí splňovat dané technické podmínky, které jsou uvedeny v příloze č. 6 zadávací dokumentace jako součást kupní smlouvy.
Interne Kennung: 11/2025/101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001