See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Usługi związane z kompleksowym utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z kompleksowym utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie, w podziale na 6 części. Zamówienie składa się z następujących części: a) Część 1: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Łańcucie”; b) Część 2: „Świadczenie usług sprzętowych na terenie Nadzoru Wodnego w Strzyżowie”; c) Część 3: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego Brzozów”; d) Część 4: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie”; e) Część 5: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Krośnie”. f) Część 6: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności NW Przeworsk” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zawiera Załącznik Nr 1do SWZ – Dokumentacja techniczna
Vorherige Bekanntmachung: 202934-2024
Interne Kennung: R.ROZ.2710.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: "Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Łańcucie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Łańcucie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: R.ROZ.2710.3.2024 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: "Świadczenie usług sprzętowych na terenie Nadzoru Wodnego w Strzyżowie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowych na terenie Nadzoru Wodnego w Strzyżowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: R.ROZ.2710.3.2024 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: "Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego Brzozów"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych na terenie działalności Nadzoru Wodnego Brzozów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: R.ROZ.2710.3.2024 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: "Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: R.ROZ.2710.3.2024 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: "Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Krośnie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Krośnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: R.ROZ.2710.3.2024 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: "Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności NW Przeworsk"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych na terenie działalności NW Przeworsk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: R.ROZ.2710.3.2024 część 6