2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów tekstylnych o kodzie 20 01 11 pochodzących z Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o.o., Zakład w Woli Suchożebrskiej
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów tekstylnych o kodzie 20 01 11 pochodzących z terenu Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. w Woli Suchożebrskiej, ul. Sokołowska 2 . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dział III SWZ.
Interne Kennung: Z/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy PZP wyznacza termin składania ofert krótszy niż 35 dni z uwagi na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów tekstylnych o kodzie 20 01 11 pochodzących z terenu Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. w Woli Suchożebrskiej, ul. Sokołowska 2 2. Szczegółowy opis w rozdz. III SWZ.
Menge: 1 050 Tonnen