2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów brandingowych, wystawienniczych z nadrukiem, budujących świadomość marki: Fundusze Europejskie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów brandingowych, wystawienniczych budujących świadomość marki: Fundusze Europejskie. 2. Materiały przeznaczone będą na działania informacyjno-promocyjne, które będą służyć budowaniu marki Fundusze Europejskie, spełniać funkcję edukacyjną i identyfikującą wizualnie Fundusze Europejskie podczas szkoleń, wydarzeń i spotkań, jak i funkcję informacyjną oraz zapewnią odpowiednie oznakowanie miejsca realizacji operacji finansowanych ze środków PS WPR 2023-2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zamieszczony jest w załączniku nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Przedmiot zamówienia finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach schematu II: Wsparcie operacji realizowanych w ramach KSOW+ PS WPR 2023-2027 – Pomoc Techniczna w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. 6. Oznaczenie wg CPV: 39294100-0 Artykuły informacyjne i promocyjne
Vorherige Bekanntmachung: 312127-2025
Interne Kennung: POW-VI.272.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy PZP
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 1320), zwaną dalej ustawą. Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. W przypadku niniejszego postępowania Zamawiający odstąpił od podziału na części ponieważ uznał, że nie zachodzi potrzeba udzielania niniejszego zamówienia w częściach. Podział zamówienia powodowałby nadmierne koszty wykonania zamówienia lub też wymagał nadmiernego jednoczesnego zaangażowania zasobów ludzkich do skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby zagrozić właściwemu jego wykonaniu. Ponadto, niniejsze postępowanie jest jedną z części zamówienia, gdyż Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części i przeprowadza na poszczególne części odrębne postępowania. Klauzule informacyjne z art. 13 i 14 RODO ujęte są w załącznikach nr 1A i nr 1B do SWZ. Zamawiający wymaga złożenia przez wykonawcę wraz z ofertą oświadczenia o wypełnieniu obowiązków informacyjnych, przewidzianych w art. 13 oraz jeśli dotyczy art. 14 RODO – oświadczenie jest ujęte w formularzu oferty. Informacje o sposobie porozumiewania się zamawiającego z wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń lub dokumentów, a także wskazanie osób uprawnionych do porozumiewania się z wykonawcami oraz forma składania dokumentów są określone w swz.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów brandingowych, wystawienniczych budujących świadomość marki: Fundusze Europejskie. 2. Materiały przeznaczone będą na działania informacyjno-promocyjne, które będą służyć budowaniu marki Fundusze Europejskie, spełniać funkcję edukacyjną i identyfikującą wizualnie Fundusze Europejskie podczas szkoleń, wydarzeń i spotkań, jak i funkcję informacyjną oraz zapewnią odpowiednie oznakowanie miejsca realizacji operacji finansowanych ze środków PS WPR 2023-2027. 3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zamieszczony jest w załączniku nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Przedmiot zamówienia finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach schematu II: Wsparcie operacji realizowanych w ramach KSOW+ PS WPR 2023-2027 – Pomoc Techniczna w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. 6. Oznaczenie wg CPV: 39294100-0 Artykuły informacyjne i promocyjne.