396014-2026 - Ergebnis
Tschechien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Rámcová dohoda se zhotoviteli projektových dokumentací na dopravní stavby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda se zhotoviteli projektových dokumentací na dopravní stavby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a alespoň dvěma dodavateli (nebude-li rámcová dohoda v souladu s pravidly pro hodnocení nabídek na uzavření rámcové dohody uzavřena s více dodavateli), na základě, které budou zadávány veřejné zakázky na zpracování studií, projektových dokumentací včetně inženýrské činnosti a výkon autorského dozoru v rámci dopravních staveb.
Interne Kennung4/NAD/RAM/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
LosLOT-0001