2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs dwuetapowy architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji hali sportowo-widowiskowej w Piotrkowie Trybunalskim
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest koncepcja architektoniczna hali sportowo-widowiskowej wraz z zagospodarowaniem terenu na działkach ew. nr: 126/6, 131/6, 133/8, 138/8, 139/7, 140/3, 144/6, 143/3, 146/3, 145/6, 149/3, 150/6, 152/3, 151/4, 151/5, 156/3, 157/1, 159/3, 158/3, 457, 165/1, 165/2, 165/4, 168/3, 167/1, 173/4, 174/1 w Piotrkowie Trybunalskim. Konkurs prowadzony jest w procedurze konkursu ograniczonego i dwuetapowego. a) Etap Kwalifikacyjny: – Podmioty zainteresowane udziałem w Konkursie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie zgodnie z postanowieniami Rozdziału IV Regulaminu w terminie określonym w Harmonogramie konkursu; – Organizator dopuszcza do udziału w Konkursie i zaprasza do składania Opracowań studialnych Uczestników konkursu spełniających określone przez Organizatora obiektywne wymagania określone w Rozdziale IV Regulaminu. b) Etap I Konkursu - składanie i ocena Opracowań studialnych: – Składanie Opracowań studialnych przez Uczestników konkursu zaproszonych do składania Opracowań studialnych na podstawie wniosków o dopuszczenie w terminie określonym w Harmonogramie konkursu. Zakres rzeczowy, formę opracowania oraz sposób prezentacji Opracowań studialnych zostały określone w Rozdziale V Regulaminu; – Ocena zanonimizowanych Opracowań studialnych przez Sąd Konkursowy na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale VI Regulaminu oraz wyłonienie pięciu (5) najlepszych Opracowań studialnych odpowiadających wymaganiom określonym w Regulaminie, które zostaną zakwalifikowane do Etapu II Konkursu; – Zaproszenie do składania Prac konkursowych Uczestników konkursu, których Opracowania studialne zostały zakwalifikowane do Etapu II Konkursu. c) Etap II Konkursu – składanie i ocena Prac Konkursowych oraz rozstrzygnięcie Konkursu: – Składanie Prac konkursowych przez Uczestników konkursu, których Opracowania studialne zostały zakwalifikowane do Etapu II Konkursu w terminie określonym w Harmonogramie konkursu. Zakres rzeczowy, formę opracowania oraz sposób prezentacji Prac konkursowych zostały określone w Rozdziale VII Regulaminu; – Ocena zanonimizowanych Prac konkursowych przez Sąd Konkursowy na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale VIII Regulaminu. – Rozstrzygnięcie konkursu, czyli wybór najlepszej Pracy konkursowej (I Nagroda) i przyznanie pozostałych Nagród zgodnie z postanowieniami Rozdziału IX Regulaminu; – Zatwierdzenie przez Kierownika Zamawiającego rozstrzygnięcia konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu; – Uprawomocnienie się wyników rozstrzygnięcia Konkursu.
Interne Kennung: Konkurs SARP nr 1097
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001