2. Verfahren
Verfahren
Titel: opdracht omvat het afsluiten van een RO voor verzekeringen voor de jaren 2026-2031 voor gemeentebestuur De Panne, OCMW De Panne, AGB De Panne en Visit De Panne.
Beschreibung: De opdracht omvat een RO voor verzekeringen voor het gemeentebestuur van De Panne, OCMW De Panne, AGB De Panne en Visit De Panne. De opdracht voor verzekeringsdiensten is opgedeeld in 3 percelen met verschillende luiken.
Interne Kennung: RO verzekeringen 2026-2031
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RO verzekeringen 2026-2031 - 1: patrimonium, mobiliteit , BA en ongevallen
Beschreibung: Perceel 1 omvat de materiële schade aan het patrimonium, mobiliteit (ocmw) en BA & lichamelijke ongevallen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: RO verzekeringen 2026-2031 - 2: AO en lichamelijke ongevallen
Beschreibung: Perceel 2 omvat de verzekering van arbeidsongevallen en lichamelijke ongevallen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: RO verzekeringen 2026-2031 - 3: gezondheidszorgen
Beschreibung: Perceel 3 omvat de verzekering rond gezondheidszorgen.
Interne Kennung: 3