See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb kardiochirurgii i hemodynamiki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do zabiegów kardiochirurgicznych i hemodynamicznych z podziałem na 20 części. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8a, 8b do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182230 Herzkammern, 33162200 OP-Instrumente, 33184300 Herzprothesen, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33141121 Chirurgische Suturen, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33141200 Katheter, 33184500 Koronare Endoprothesen, 33184200 Vaskuläre Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Przezcewnikowy system do wymiany zastawki mitralnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, będący jednocześnie formularzem asortymentowo cenowym stanowi załącznik nr 1a, 2 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa załącznik nr 8a, 8b do SWZ –Projektowane postanowienia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia do 60% w stosunku do ilości objętej zamówieniem gwarantowanym, w odniesieniu do następujących części: Część I – Przezcewnikowy system do wymiany zastawki mitralnej, Część II – Sprzęt do CTO, Część III – Zestawy do zamykania uszka lewego przedsionka, Część IV – Stenty wieńcowe uwalniające sirolimus, Część V – Konduity aortalne od 19 mm do 33 mm, Część VI – Zastawki TAVI i mitraclipy, Część VII – Protezy naczyniowe i kaniule do wspomagania, Część VIII – Stentgrafty aortalne hybrydowe, Część IX – Stenty wieńcowe uwalniające sirolimus, Część X – Akcesoria do terapii NHF do urządzenia AIVRO2, Część XI – Łączniki, prowadnice, cewniki, Część XII - Podkłady chirurgiczne z włókniny 90cm x 150-160 cm, Część XIII – Szwy syntetyczne, niewchłanialne, poliestrowe, plecione, Część XIV – Cewniki z balonem S.C. i NC, Część XV – Zestawy do drenażu przezskórnego, Część XVI – Prowadniki do TAVI z fabrycznie zakrzywioną końcówką typu Piquail Część XVII – Kaniula żylna z metalową końcówką zagięta, Część XVIII – Rękawiczki diagnostyczne nitrylowe, niesterylne, Część XIX – Koce ogrzewające j.u., Część XX – Jednorazowe podkłady na stół operacyjny. Zamówienie gwarantowane realizowane będzie w terminie 24 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia przez Strony umowy lub do wyczerpania wartości zawartej umowy, zależnie które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. W przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o skorzystaniu z prawa opcji – opcjonalny zakres zamówienia będzie wykonany w terminie 12 miesięcy od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Sprzęt do CTO
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Zestawy do zamykania uszka lewego przedsionka
Haupteinstufung (cpv): 33184300 Herzprothesen
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Stenty wieńcowe uwalniające sirolimus 1
Haupteinstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Konduity aortalne od 19 mm do 33 mm
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Zastawki TAVI i mitraclipy
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Protezy naczyniowe i kaniule do wspomagania
Haupteinstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Stentgrafty aortalne hybrydowe
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Stenty wieńcowe uwalniające sirolimus 2
Los: LOT-0010
Titel: Część X - Akcesoria do terapii NHF do urządzenia AIVRO2
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0011
Titel: Część XI - Łączniki, prowadnice, cewniki
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0012
Titel: Część XII - Podkłady chirurgiczne z włókniny 90cm x 150-160 cm
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII - Szwy syntetyczne, niewchłanialne, poliestrowe, plecione,
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV - Cewniki z balonem S.C. i NC,
Los: LOT-0015
Titel: Część XV -Zestawy do drenażu przezskórnego
Los: LOT-0016
Titel: Część XVI - Prowadniki do TAVI z fabrycznie zakrzywioną końcówką typu Piquail
Los: LOT-0017
Titel: Część XVII - Kaniula żylna z metalową końcówką zagięta
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
Los: LOT-0018
Titel: Część XVIII - Rękawiczki diagnostyczne nitrylowe, niesterylne
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0019
Titel: Część XIX - Koce ogrzewające j.u.,
Los: LOT-0020
Titel: Część XX - Jednorazowe podkłady na stół operacyjny