396148-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen – Usunięcie odpadów z terenu działki nr ewid. 182 w obrębie Danków Mały, gm. Włoszczowa w ramach zadania pn.: „Budowa obwodnicy miasta Włoszczowa w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 786 wraz z połączeniem z drogą wojewódzką nr 742 i 785 - (Etap II – Obwodnica Włoszczowy w ciągu DW 742)”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsunięcie odpadów z terenu działki nr ewid. 182 w obrębie Danków Mały, gm. Włoszczowa w ramach zadania pn.: „Budowa obwodnicy miasta Włoszczowa w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 786 wraz z połączeniem z drogą wojewódzką nr 742 i 785 - (Etap II – Obwodnica Włoszczowy w ciągu DW 742)”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Usunięcie odpadów z terenu działki nr ewid. 182 w obrębie Danków Mały, gm. Włoszczowa w ramach zadania pn.: „Budowa obwodnicy miasta Włoszczowa w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 786 wraz z połączeniem z drogą wojewódzką nr 742 i 785 - /Etap II – Obwodnica Włoszczowy w ciągu DW 742/”. 2.Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na kompleksowym usunięciu odpadów z terenu działki nr ewid. 182 w obrębie Danków Mały, gm. Włoszczowa zgodnie z ustaleniami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Kielcach oraz obowiązującym prawem, w szczególności: 1) Wydobycie odpadów zmieszanych z ziemią z wykopów i pryzm, załadunek, transport odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2) Przekazanie odpadów do instalacji posiadającej stosowne pozwolenia i przedstawienie dokumentacji potwierdzającej legalny odbiór i zagospodarowanie odpadów (karty przekazania odpadów, BDO). 3) Oznaczenie i zabezpieczenie terenu w czasie prowadzenia prac. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung136542-2026
Interne KennungŚZDW.N-WZ.222.1.5.2026.JŚ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAdres strony prowadzonego postępowania: https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,224107,1e6e6b7c00ebd7b32a6e84c2eadebfb4.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Usunięcie odpadów z terenu działki nr ewid. 182 w obrębie Danków Mały, gm. Włoszczowa w ramach zadania pn.: „Budowa obwodnicy miasta Włoszczowa w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 786 wraz z połączeniem z drogą wojewódzką nr 742 i 785 - /Etap II – Obwodnica Włoszczowy w ciągu DW 742/”. 2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na kompleksowym usunięciu odpadów z terenu działki nr ewid. 182 w obrębie Danków Mały, gm. Włoszczowa zgodnie z ustaleniami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Kielcach oraz obowiązującym prawem, w szczególności: 1) Wydobycie odpadów zmieszanych z ziemią z wykopów i pryzm, załadunek, transport odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 2) Przekazanie odpadów do instalacji posiadającej stosowne pozwolenia i przedstawienie dokumentacji potwierdzającej legalny odbiór i zagospodarowanie odpadów (karty przekazania odpadów, BDO). 3) Oznaczenie i zabezpieczenie terenu w czasie prowadzenia prac. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.