See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophaling van restafval in Gistel en transport naar de verwerkingsinstallatie van IVOO
Beschreibung: De opdracht omvat de inzameling van restafval via een huis-aan-huisinzameling in Gistel en het transport naar de verwerkingsinstallatie van IVOO, Klokhofstraat 2, 8400 Oostende. Het betreft een twee-wekelijkse ophaling met ophaaldag naar keuze. De opdracht start op 1 januari 2026 en eindigt op 31 december 2032.
Interne Kennung: 2025 - Ophaling restafval Gistel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025 - Ophaling restafval Gistel - 1
Beschreibung: De opdracht betreft de inzameling van de restafvalfractie via huis-aan-huisinzameling van de stad Gistel en het transport naar de verwerkingsinstallatie van IVOO, Klokhofstraat 2, 8400 Oostende. Het bestek bevat één perceel: twee-wekelijkse ophaling op een dag naar keuze. De opdracht start op 1 januari 2026 en eindigt op 31 december 2032.
Interne Kennung: 1