See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Scenografie Te Zot Voor Woorden (spreekwoorden)
Beschreibung: Voorwerp van de opdracht is het ontwerp, productie, installatie, opvolging en afbouw van de scenografie voor de tentoonstelling "Te zot voor woorden". De tentoonstelling loopt 27.02.2027 tot 06.06.2027. De tentoonstelling start in de introductieruimte en gaat verder in zalen I tem V. Zie grondplan, bijlage 6. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor volgende zaken in het kader van de scenografie tentoonstelling ‘Te zot voor woorden Bruegel en spreekwoorden in de kunst”: 1. conceptontwikkeling + studie + ontwerp 2. productie/ontwikkeling + controle op de productie 3. opbouw en installatie 4. opvolging tijdens looptijd tentoonstelling 5. afbouw (inclusief eventuele afvoer materiaal) Meer informatie staat in het bestek.
Interne Kennung: KMSKA 26_16
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMSKA 26_16 - 1
Beschreibung: Voorwerp van de opdracht is het ontwerp, productie, installatie, opvolging en afbouw van de scenografie voor de tentoonstelling. De tentoonstelling loopt 27.02.2027 tot 06.06.2027. De tentoonstelling start in de introductieruimte en gaat verder in zalen I tem V. Zie grondplan, bijlage 6. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor volgende zaken in het kader van de scenografie tentoonstelling ‘Te zot voor woorden Bruegel en spreekwoorden in de kunst”: 1. conceptontwikkeling + studie + ontwerp 2. productie/ontwikkeling + controle op de productie 3. opbouw en installatie 4. opvolging tijdens looptijd tentoonstelling 5. afbouw (inclusief eventuele afvoer materiaal) Voor meer info zie het bestek.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste