396297-2026 - Ergebnis
Niederlande – Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor – MilieuEffectRapportages Warmteprogramma’s in Midden-Holland
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMilieuEffectRapportages Warmteprogramma’s in Midden-Holland
BeschreibungDe Opdracht betreft een plan-mer of plan-mer-beoordeling voor het warmteprogramma van gemeente Gouda en een plan-mer voor de gemeente Waddinxveen. De Opdracht betreft een plan-mer of plan-mer-beoordeling voor het warmteprogramma van gemeente Gouda en een plan-mer voor de gemeente Waddinxveen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
LosLOT-0000
TitelMilieuEffectRapportages ODMH
BeschreibungDe ODMH ondersteunt gemeenten in Midden-Holland bij het opstellen van hun Warmteprogramma 2026. Onderdeel daarvan is de ondersteuning van de benodigde plan-mer- en plan-merbeoordelingstrajecten.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de raamovereenkomst, zonder afnameverplichting, nadere overeenkomsten te sluiten binnen de scope en voorwaarden van de raamovereenkomst.