See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie wyposażenia poradni specjalistycznych SP ZOZ w Siemiatyczach na rzecz poprawy jakości usług zdrowotnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach na potrzeby Poradni kardiologicznej, Poradni chirurgicznej, Pracowni Endoskopii. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych – techniczno-funkcjonalnych oraz określone ilość objętych dostawą, zawiera załączniki nr 1a, 1 b, 1c, 1d do SWZ w szczegółowo opisanych pakietach od 1 do 4, stanowiącym integralną część oferty, a następnie integralną część umowy dostawy. 3. Wymienione w przedmiocie zamówienia dane (parametry) oraz wszelkie wskazania dotyczące urządzenia (części składowe ) należy rozumieć jako określenie parametrów technicznych lub standardów jakościowych. 4. Sprzęt powinien być fabrycznie nowy, nie używany do prezentacji, wyklucza się produkty powystawowe, demonstracyjne oraz rekondycjonowane. 5. Zamawiający, dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety zamówienia, z tym że pakiety nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego dla danego pakietu zostaną odrzucone. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym - załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku, gdy jednemu wykonawcy udzielone zostanie zamówienie publiczne na więcej niż jedno zadanie niniejszego postępowania. 7. Zakup jest realizowany w ramach inwestycji Dotyczy projektu dofinansowanego z budżetu Unii Europejskiej nr FEPD.04.05-IŻ.00-0010/24-00 pn. „Unowocześnienie wyposażenia poradni specjalistycznych SP ZOZ w Siemiatyczach na rzecz poprawy jakości usług zdrowotnych” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 Priorytetu IV Przestrzeń społeczna wysokiej jakości Działania 4,5 Inwestycje w ochronę zdrowia. 8. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 9. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane, będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 10. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 11. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia. 12. Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby medyczne wpisane do Rejestru Wyrobów medycznych Dopuszczonych do Obrotu na Terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) 13. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – Do No Significant Harm), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. Zasada ta obowiązuje w związku z finansowaniem zamówienia w ramach Wojewódzkiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Podlaskiego 14. Zasada DNSH oznacza, że na żadnym etapie realizacji zamówienia – od produkcji, przez dostawę, użytkowanie, aż po ewentualną utylizację – nie może dojść do poważnej szkody dla celów środowiskowych UE, tj.: • Łagodzenie zmian klimatu, • Przystosowanie do zmian klimatu, • Zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi i morskimi, • Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ), • Zapobieganie zanieczyszczeniom i ich kontrola, • Ochrona bioróżnorodności i ekosystemów.
Vorherige Bekanntmachung: 275276-2026
Interne Kennung: SP ZOZ ZP/07/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33172100 Ausrüstung für Anästhesie, 38423000 Druckmessgeräte, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33192200 Medizinische Tische, 33167000 OP-Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu usg na potrzeby poradni kardiologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych – techniczno-funkcjonalnych ilość, rodzaj sprzętu objęty dostawą, zawiera załączniki nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego na potrzeby poradni kardiologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych – techniczno-funkcjonalnych, ilość rodzaj sprzętu objętych dostawą, zawiera załączniki nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego na potrzeby poradni chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych – techniczno-funkcjonalnych, ilość rodzaj sprzętu objętych dostawą, zawiera załączniki nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33167000 OP-Beleuchtung, 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego na potrzeby pracowni endoskopowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych – techniczno-funkcjonalnych, ilość rodzaj sprzętu objętych dostawą, zawiera załączniki nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen, 33172100 Ausrüstung für Anästhesie, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung