See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Basiswijk - SMK Toermalijn
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaak. De opdracht ziet op het uitvoeren van de Schoonmaakdiensten voor Toermalijn, onderdeel van Stichting BasisWijk.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000