See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf – onderzoeks- en innovatieopdracht ‘Toekomst Fysiek Werk bij Treinonderhoud NS’
Beschreibung: NS wil, in co-creatie met medewerkers uit de operatie, onderzoeken en ontwikkelen hoe zwaar en fysiek belastend werk binnen de onderhoudsbedrijven slimmer, minder belastend en aantrekkelijker kan worden ingericht. De focus ligt op het verbeteren van arbeidsomstandigheden, het aantrekkelijker maken van werkzaamheden, het vergroten van duurzame inzetbaarheid en het structureel verminderen van verzuim. De resultaten zijn gericht op praktische toepasbaarheid en mogelijke opschaling binnen NS. De opdracht betreft een transdisciplinair onderzoeks- en innovatieprogramma, waarin wetenschappelijk onderzoek, praktijkkennis en technologische en sociale innovatie integraal worden verbonden. ca. € 5.000.000,=
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens