See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Vorherige Bekanntmachung: 167808-2026
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część 5. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Rzeszów o łącznej długości 68,000 km
Beschreibung: Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026 - Część 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0007
Titel: Część 6. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Rzeszów o łącznej długości 59,210 km
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026 - Część 6
Los: LOT-0008
Titel: Część 7. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Rzeszów o łącznej długości 53,648 km
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026 - Część 7
Los: LOT-0009
Titel: Część 8. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Rzeszów o łącznej długości 81,524 km
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/00282/2026 - Część 8