2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie opracowań siedliskowych dla Nadleśnictw Krościenko i Myślenice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie opracowań siedliskowo-fitosocjologicznych dla Nadleśnictw: Krościenko i Myślenice wg stanu na dzień 1 stycznia 2026 r.
Interne Kennung: ZU.270.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Sporządzenie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Krościenko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie opracowań siedliskowo-fitosocjologicznych dla Nadleśnictwa Krościenko wg stanu na dzień 1 stycznia 2026 r. Opracowanie siedliskowe należy wykonać w formie pełnej dokumentacji siedliskowej. Opracowaniem należy objąć całą powierzchnię leśną oraz grunty przewidziane do zalesienia.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Sporządzenie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Myślenice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie opracowań siedliskowo-fitosocjologicznych dla Nadleśnictwa Myślenice wg stanu na dzień 1 stycznia 2026 r. Opracowanie siedliskowe należy wykonać w formie pełnej dokumentacji siedliskowej. Opracowaniem należy objąć całą powierzchnię leśną oraz grunty przewidziane do zalesienia.
Interne Kennung: Część II