See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne oraz wyroby medyczne dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB)
Beschreibung: Dostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne oraz wyroby medyczne dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB)
Interne Kennung: NLZ.2026.271.43
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1:Jałowe zestawy opatrunkowe
Beschreibung: część nr 1:Jałowe zestawy opatrunkowe
Interne Kennung: część nr 1:Jałowe zestawy opatrunkowe
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2: Ustniki jednorazowe
Beschreibung: część nr 2: Ustniki jednorazowe
Interne Kennung: część nr 2: Ustniki jednorazowe
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3:Maść do gojenia ran
Beschreibung: część nr 3:Maść do gojenia ran
Interne Kennung: część nr 3:Maść do gojenia ran
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4:Opatrunek wskazany do leczenia Pęcherzowego złuszczania naskórka (EB)
Beschreibung: część nr 4:Opatrunek wskazany do leczenia Pęcherzowego złuszczania naskórka (EB)
Interne Kennung: część nr 4:Opatrunek wskazany do leczenia Pęcherzowego złuszczania naskórka (EB)
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5:Opaska do podtrzymywania opatrunków
Beschreibung: część nr 5:Opaska do podtrzymywania opatrunków
Interne Kennung: część nr 5:Opaska do podtrzymywania opatrunków
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6:Elektrody nasierdziowe
Beschreibung: część nr 6:Elektrody nasierdziowe
Interne Kennung: część nr 6:Elektrody nasierdziowe
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7:Samoprzylepny opatrunek
Beschreibung: część nr 7:Samoprzylepny opatrunek
Interne Kennung: część nr 7:Samoprzylepny opatrunek
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8:Szwy chirurgiczne
Beschreibung: część nr 8:Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: część nr 8:Szwy chirurgiczne
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9:Szwy chirurgiczne
Beschreibung: część nr 9:Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: część nr 9:Szwy chirurgiczne
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10:Szwy chirurgiczne
Beschreibung: część nr 10:Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: część nr 10:Szwy chirurgiczne
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11:Szwy chirurgiczne
Beschreibung: część nr 11:Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: część nr 11:Szwy chirurgiczne
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12:Szwy chirurgiczne
Beschreibung: część nr 12:Szwy chirurgiczne
Interne Kennung: część nr 12:Szwy chirurgiczne