See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12, 20 03 07 i 19 05 03 z ZUK w Ostrołęce, ul. Komunalna 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12, 20 03 07 oraz 19 05 03 pochodzących z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Ostrołęce, ul. Komunalna 8. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie, trzy lub wszystkie części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9a, 9b, 9c, 9d.
Vorherige Bekanntmachung: 647063-2023
Interne Kennung: WI.ZP.08.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów 19 12 12 z mechanicznej obróbki odpadów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - komponent do produkcji paliwa alternatywnego pre-RDF, wytworzonych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, ul. Komunalna 8, w Ostrołęce, w ilości szacunkowej około 4800 Mg. Sposób zagospodarowania - poprzez ich odzysk, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. 2) Odpady będące przedmiotem zamówienia stanowi frakcja nadsitowa (> 80 mm), wydzielona z mechanicznej obróbki zmieszanych odpadów komunalnych (o kodzie 20 03 01) oraz odpadów opakowaniowych zbieranych selektywnie (15 01 01, 15 01 02, 15 01 06) na linii sortowniczej po wysortowaniu frakcji materiałowych nadających się do recyklingu i ponownego użycia tj. metalu, szkła, papieru, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych. Odpady rozdrobnione poddane są separacji powietrznej i magnetycznej, zawierające znikomą ilość surowców wtórnych. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część I
Menge: 4 800 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów 19 12 12 powstałych z odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (pozostałość po demontażu, - frakcja wysokoenergetyczna przeznaczona do produkcji paliwa alternatywnego pre-RDF) w ilości szacunkowej około 800 Mg. Odpady powstają w wyniku ręcznej rozbiórki odpadów wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Ostrołęce, ul. Komunalna 8. Sposób zagospodarowania - poprzez ich odzysk, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część II
Menge: 800 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe pochodzące ze zbiórki od mieszkańców Miasta Ostrołęki i Gminy Rzekuń z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ostrołęce (zwanego w skrócie: PSZOK), ul. Komunalna 6A w ilości szacunkowej około 700 Mg. Sposób zagospodarowania - poprzez ich odzysk, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9c do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część III
Menge: 700 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów 19 05 03 - kompost nieodpowiadający wymaganiom
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nie nadający się do wykorzystania) wytworzony w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, ul. Komunalna 8, w Ostrołęce, zwanym dalej ZUK, poprzez odzysk w ilości szacunkowej około 3300 Mg – odpad powstały w wyniku biologicznego przetwarzania frakcji podsitowej pochodzącej ze zmieszanych odpadów komunalnych (przetwarzane na sicie fi 20 mm) oraz w ilości szacunkowej około 1500 Mg – odpad powstały w wyniku biologicznego przetwarzania odpadów zielonych i innych bioodpadów pochodzenia komunalnego (przetwarzane na sicie fi 50 mm). Łączna szacunkowa ilość odpadu 19 05 03 - 4800 Mg. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9d do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część IV