2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa paneli fotowoltaicznych z magazynami energii wraz z instalacją i wykonaniem Carportów -wiat samochodowych skomponowanych z fotowoltaiką na terenie parkingu przed budynkiem Szpitala przy ul. Zegadłowicza 3 w Sosnowcu, w ramach projektu pn. "Zrównoważony Szpital: Budowa systemu fotowoltaicznego dla Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paneli fotowoltaicznych z magazynami energii wraz z instalacją i wykonaniem Carportów -wiat samochodowych skomponowanych z fotowoltaiką na terenie parkingu przed budynkiem Szpitala przy ul. Zegadłowicza 3 w Sosnowcu, w ramach projektu pn. "Zrównoważony Szpital: Budowa systemu fotowoltaicznego dla Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego" 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1.1 do SWZ Program Funkcjonalno Użytkowy. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: dostawa i montaż (wraz z projektem) będzie realizowana zgodnie z właściwymi przepisami obowiązującymi w tym zakresie, w szczególności; - Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j.Dz.U. 10.243.1623 z póż. Zm) - Ustawa z dnia 24 sierpnia 1991 r. - o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U.2009 . 178. 1380) z późn.zm. - Ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. – o wyrobach budowlanych -(Dz.U.04.92.881) z późn.zm. -Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska (Dz.U.08.25.150 z póź. Zm.) - Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (Dz.U. Nr 47 z dnia 19 marca 2003r., poz. 401) z późn.zm. - Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. 2012 r., poz 462 z późn. zm.) - Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454). - Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz.U. 2021 poz. 2458). - Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 31 stycznia 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. 2022 poz. 248). - Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku oraz świadectw charakterystyki energetycznej (Dz.U z 2015, poz. 376). - Ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2006 r. Nr 89, poz. 625, Nr 104, poz. 708, Nr 158, poz. 1123 i Nr 170, poz. 1217, Dz. U. z 2022 r. poz. 1385, 1723, 2127.) – Ustawa z dnia 12 stycznia 2007 r. o zmianie ustawy – Prawo energetyczne, ustawy – Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o systemie oceny zgodności (Dz. U. z 2007 r. Nr 21, poz. 124, z 2014 r. poz. 490.), - Ustawa z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz.U. 2015 poz. 478; Dz. U. z 2022 r. poz. 1378, 1383.). 3.1 Wykonawca wykona roboty budowlane na podstawie sporządzonego i zatwierdzonego (Decyzja – pozwolenie na roboty budowlane) projektu, zgodnie z zakresem i wytycznymi PFU, a także: a) pełnienie nadzoru autorskiego autora projektu w zakresie, o którym mowa w ustawie Prawo budowlane, b) zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań, pomiarów i odbiorów, jak również odbioru końcowego całości robót będących przedmiotem zamówienia, c) sporządzenie w imieniu Zamawiającego zawiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu prac oraz uzyskanie pozwoleń/uzgodnień wymaganych przepisami prawa niezbędnych dla wykonania zadania.
Interne Kennung: ZP-2200-13/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP-13/25
Beschreibung: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1.1 do SWZ Program Funkcjonalno Użytkowy.