396552-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU SVO - SMK Rijswijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU SVO - SMK Rijswijk
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting SVO. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000
396552-2026 - Result
Netherlands – School cleaning services – NU SVO - SMK Rijswijk
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: NU SVO - SMK Rijswijk
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000