See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z zagospodarowaniem terenu z niezbędną infrastrukturą w Toruniuprzy ul. Poznańskiej 296 E Część I: Budynek B4 Część II: Budynek B5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1/ Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z zagospodarowaniem terenu zniezbędną infrastrukturą w Toruniu przy ul. Poznańskiej 296 E Część I: Budynek B4, Część II: Budynek B5 2/Zamówienie zostało podzielone na 2 części. 3/ Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, najedną lub więcej wybranych części (także na wszystkie części). 4/ Zamawiający nie wprowadza ograniczeń w zakresieliczby części zamówienia, na które Wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówieniemoże zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. 5/ Przedmiot zamówienia obejmuje również przygotowaniewszystkich dokumentów w celu uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie i świadectw energetycznych, w zakresiezgodnym z załącznikiem nr 11 do SWZ. 6/ Charakterystyczne parametry budynku B4 (cześć I)– 75 mieszkań: powierzchnia użytkowa mieszkań - 3.643,23 m2 powierzchnia komórek lokatorskich - 208,08 m2 powierzchniagaraży indywidualnych - 289,10 m² 7/ Charakterystyczne parametry budynku B5 (część II)– 75 mieszkań: powierzchnia użytkowa mieszkań 3.643,23 m2 powierzchnia komórek lokatorskich - 208,08 m2 powierzchnia garażyindywidualnych - 289,10 m² Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany na podstawie dokumentacji opracowanej wposzczególnych branżach – sporządzonej przez firmę: Archimedia Architekci i Inżynierowie z siedzibą: 61-132 Poznańul. Święciańska 6 – projekt budowlany i wykonawczy. 8/ Szczegółowy opis zamówienia zawiera dokumentacjaprojektowa składająca się z nw. części : a/ Projekty wykonawcze: branża – architektura zamienna branża – konstrukcjazamienna branża – wewnętrzne instalacje wod-kan zamienna branża – wewnętrzna instalacja c.o. i gazu zamiennabranża – wentylacja hybrydowa mieszkań zamienna branża – elektryczna zamienna branża – instalacja teletechniczna,branża - zagospodarowanie terenu, branża – drogowa branża – makroniwelacja, branża – zieleń i małą architektura,branża – przyłącza wod-kan, branża – zewnętrzne instalacje elektryczne, branża – zewnętrzne instalacje teletechniczne,branża - monitoring osiedla, Dokumentacja geologiczno-inżynierska b/ Specyfikacje Techniczne Wykonania i OdbioruRobót - we wszystkich branżach; c/ Przedmiary robót.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budynek B4
Beschreibung: Opis : 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1/ Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z zagospodarowaniem terenu zniezbędną infrastrukturą w Toruniu przy ul. Poznańskiej 296 E Część I: Budynek B4, Część II: Budynek B5 2/Zamówienie zostało podzielone na 2 części. 3/ Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, najedną lub więcej wybranych części (także na wszystkie części). 4/ Zamawiający nie wprowadza ograniczeń w zakresieliczby części zamówienia, na które Wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówieniemoże zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. 5/ Przedmiot zamówienia obejmuje również przygotowaniewszystkich dokumentów w celu uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie i świadectw energetycznych, w zakresiezgodnym z załącznikiem nr 11 do SWZ. 6/ 7/ Charakterystyczne parametry budynku B5 (część II)– 75 mieszkań: powierzchnia użytkowa mieszkań 3.643,23 m2 powierzchnia komórek lokatorskich - 208,08 m2 powierzchnia garażyindywidualnych - 289,10 m² Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany na podstawie dokumentacji opracowanej wposzczególnych branżach – sporządzonej przez firmę: Archimedia Architekci i Inżynierowie z siedzibą: 61-132 Poznańul. Święciańska 6 – projekt budowlany i wykonawczy. 8/ Szczegółowy opis zamówienia zawiera dokumentacjaprojektowa składająca się z nw. części : a/ Projekty wykonawcze: branża – architektura zamienna branża – konstrukcjazamienna branża – wewnętrzne instalacje wod-kan zamienna branża – wewnętrzna instalacja c.o. i gazu zamiennabranża – wentylacja hybrydowa mieszkań zamienna branża – elektryczna zamienna branża – instalacja teletechniczna,branża - zagospodarowanie terenu, branża – drogowa branża – makroniwelacja, branża – zieleń i małą architektura,branża – przyłącza wod-kan, branża – zewnętrzne instalacje elektryczne, branża – zewnętrzne instalacje teletechniczne,branża - monitoring osiedla, Dokumentacja geologiczno-inżynierska b/ Specyfikacje Techniczne Wykonania i OdbioruRobót - we wszystkich branżach; c/ Przedmiary robót.
Los: LOT-0002
Titel: Budynek B5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1/ Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z zagospodarowaniem terenu zniezbędną infrastrukturą w Toruniu przy ul. Poznańskiej 296 E Część I: Budynek B4, Część II: Budynek B5 2/Zamówienie zostało podzielone na 2 części. 3/ Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, najedną lub więcej wybranych części (także na wszystkie części). 4/ Zamawiający nie wprowadza ograniczeń w zakresieliczby części zamówienia, na które Wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówieniemoże zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. 5/ Przedmiot zamówienia obejmuje również przygotowaniewszystkich dokumentów w celu uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie i świadectw energetycznych, w zakresiezgodnym z załącznikiem nr 11 do SWZ. 6/ 7/ Charakterystyczne parametry budynku B5 (część II)– 75 mieszkań: powierzchnia użytkowa mieszkań 3.643,23 m2 powierzchnia komórek lokatorskich - 208,08 m2 powierzchnia garażyindywidualnych - 289,10 m² Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany na podstawie dokumentacji opracowanej wposzczególnych branżach – sporządzonej przez firmę: Archimedia Architekci i Inżynierowie z siedzibą: 61-132 Poznańul. Święciańska 6 – projekt budowlany i wykonawczy. 8/ Szczegółowy opis zamówienia zawiera dokumentacjaprojektowa składająca się z nw. części : a/ Projekty wykonawcze: branża – architektura zamienna branża – konstrukcjazamienna branża – wewnętrzne instalacje wod-kan zamienna branża – wewnętrzna instalacja c.o. i gazu zamiennabranża – wentylacja hybrydowa mieszkań zamienna branża – elektryczna zamienna branża – instalacja teletechniczna,branża - zagospodarowanie terenu, branża – drogowa branża – makroniwelacja, branża – zieleń i małą architektura,branża – przyłącza wod-kan, branża – zewnętrzne instalacje elektryczne, branża – zewnętrzne instalacje teletechniczne,branża - monitoring osiedla, Dokumentacja geologiczno-inżynierska b/ Specyfikacje Techniczne Wykonania i OdbioruRobót - we wszystkich branżach; c/ Przedmiary robót.