396637-2026 - Ergebnis
Polen – Stellenvermittlung – Świadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla MZUK Sp. z o.o. w Wałbrzychu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla MZUK Sp. z o.o. w Wałbrzychu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi pracownicze polegające na oddaniu przez Wykonawcę pracowników do wykonywania zadań związanych z realizacją usług pracowniczych dla MZUK Sp. z o.o. zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi Załącznik do SWZ i do projektu umowy tj. - Pracownik gospodarczy/pomocniczy (10 osób). Zamawiający szacuje, iż liczba roboczogodzin przepracowanych w czasie realizacji zamówienia wyniesie około 41 760 godzin.
Vorherige Bekanntmachung: 273468-2026
Interne Kennung: 13/ZUM/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na pilną potrzebę realizacji zamówienia Zamawiający na podstawie 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, skraca termin składania ofert . W związku z okresem letnim oraz dużą rotacją pracowników, a potrzebą zachowania ciągłości w realizacji powierzonych zadań dotrzymanie terminu określonego w paragrafie 138 ust.1 jest niemożliwe.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte