2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het personaliseren van brieven, afdrukken en postklaar maken
Beschreibung: De Aanbesteder wenst over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor de duur van 2 jaar, 2 maal verlengbaar door de Aanbesteder telkens met 1 jaar (dus 2+1+1) voor het personaliseren van brieven, afdrukken en postklaar maken. Het transport naar de verwerker die instaat voor het verzenden van de correspondentie naar de doelgroep valt eveneens onder de opdracht.
Interne Kennung: CVKO-2026-PK-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CVKO-2026-PK-001 - 1
Beschreibung: De Aanbesteder wenst over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor de duur van 2 jaar, 2 maal verlengbaar door de Aanbesteder telkens met 1 jaar (dus 2+1+1) voor het personaliseren van brieven, afdrukken en postklaar maken. Het transport naar de verwerker die instaat voor het verzenden van de correspondentie naar de doelgroep valt eveneens onder de opdracht. De Aanbesteder garandeert geen minimumafnames noch exclusiviteit.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens