See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2025
Vorherige Bekanntmachung: 660693-2024
Interne Kennung: ZN.270.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że w dniu 23.09.2024r. opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne pod numerem 568379-2024 o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym, Zamawiający działając na podstawie art.138 ust.2 pkt.1) PZP wyznaczył termin składania ofert, lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - leśnictwa Borek (01), Chlebowo (02) , Drzeńsk (03)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst.jedn.DZ.U. z 2024r. poz. 530 z póź.zm.) obejmujący prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy :02.01.2025-31.12.2025r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę, w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - leśnictwa Dzikowo (04) , Dębowiec (05), Kaniów (06)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst.jedn.DZ.U. z 2024r. poz. 530) obejmujący prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy :02.01.2025-31.12.2025r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- leśnictwa Zawada (07), Sękowice (08), Grabice(09), Strzegów (10), Suchodół (11)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- leśnictwa Borek (01), Chlebowo (02), Drzeńsk (03)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst. jedn. DZ.U. z 2024r. poz. 530) obejmujący prace z zakresu hodowli lasu i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej w tym obsługa dostrzegalni przeciwpożarowych, ochrony przyrody, nasiennictwa oraz utrzymaniem obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy : 02.01.2025 - 31.12.2025r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- leśnictwa Dzikowo (04), Dębowiec (05), Kaniów (06), Sękowice (08)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst. jedn. DZ.U. z 2024r. poz. 530) obejmujący prace z zakresu hodowli lasu i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej w tym obsługa dostrzegalni przeciwpożarowych, ochrony przyrody, nasiennictwa oraz utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy :02.01.2025-31.12.2025r.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211300 Rodung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 zagospodarowanie lasu - leśnictwa Zawada (07), Sękowice (08), Grabice(09), Strzegów (10), Suchodół (11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 ustawy z dnia 28.09.1991r. o lasach (tekst. jedn. DZ.U. z 2024r. poz. 530) obejmujący prace z zakresu hodowli lasu i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej w tym obsługa dostrzegalni przeciwpożarowych, ochrony przyrody, nasiennictwa oraz utrzymania obiektów leśnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy :02.01.2025 - 31.12.2025r. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt.7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim, nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77211300 Rodung