2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nových skupinově řízených výtahů objektu A1 FSI VUT
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka a montáž tří nových skupinově řízených výtahů s 18 stanicemi v objektu A1 Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně, na adrese Technická 2896/2, 616 69 Brno. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace, která je k dispozici zde: https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/787746 ID: 3154
Interne Kennung: 3154/733/2025/OVZ/HB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodloužení lhůty plnění po dobu trvání překážky. Bagatelní změny tj. změny, které nemají dopad na hodnotu díla či lhůtu pro předání díla.