2. Verfahren
Verfahren
Titel: Holotomografický mikroskop s konfokálním modulem spinning disk
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka holotomografického mikroskopu s konfokálním modulem spinning disk. Jedná se o pokročilé zobrazovací zařízení určené pro neinvazivní zobrazování buněk a biologických vzorků s vysokým rozlišením, včetně živých buněk. Systém umožňuje kvantitativní 3D zobrazování na základě změn indexu lomu a umožňuje sledování dynamických procesů v buňkách bez nutnosti barvení.
Interne Kennung: MU-ZAK/121660/2026/3189065/PřF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku zadávanou v otevřeném řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001