See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leku Fruzaqla do programu lekowego B.4 dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leku Fruzaqla do programu lekowego B.4 dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu, których rodzaje i ilości określa Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: NZP.2800.25.2026-ZWR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sukcesywne dostawy leku leku Fruzaqla do programu lekowego B.4 dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu