396767-2025 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Design Modeling and Repository Tool
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDesign Modeling and Repository Tool
BeschreibungDeze Offerteaanvraag bevat informatie over en maakt onderdeel uit van de Europese aanbesteding Design Modeling and Repository Tool volgens de procedure 'Openbare aanbesteding' ten behoeve van de Dienst Wegverkeer (RDW). De RDW nodigt u graag uit om een Inschrijving te doen.
Interne KennungT146843
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000