See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi eksploatacji i utrzymania oświetlenia drogowego w Tarnowie na sieci stanowiącej własność Wykonawcy, tj. TAURON Nowe Technologie Spółka Akcyjna, Plac Powstańców Śląskich 20, 53-314 Wrocław
Beschreibung: Świadczenie usługi eksploatacji i utrzymania oświetlenia drogowego w Tarnowie na sieci stanowiącej własność Wykonawcy, tj. TAURON Nowe Technologie Spółka Akcyjna, Plac Powstańców Śląskich 20, 53-314 Wrocław
Interne Kennung: ZDiK.DZ.271.19.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001