396833-2026 - Wettbewerb
Schweden – Aktivkohle – Upphandling ramavtal aktivt kol till luktfilteranläggning
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upphandling ramavtal aktivt kol till luktfilteranläggning
Beschreibung: Upphandling av aktivt kol till luktfilteranläggning
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954000 Aktivkohle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24954000 Activated carbon
Additional classification (cpv): 24954100 New activated carbon
5. Lot
Lot: LOT-0001
396833-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24954000 Aktivt kol
Ytterligare klassificering (cpv): 24954100 Nytt aktivt kol
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001