2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Systemu Skanera Podatności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Systemu Skanera Podatności, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy (zwanymi dalej: PPU), stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne dla produktów/usług, o parametrach technicznych i funkcjonalnych nie gorszych niż posiadane przez oprogramowanie Qualys. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - OPZ).
Interne Kennung: PN-13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN-13/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PN-13/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 72611000 Tietokoneisiin liittyvät tekniset tukipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PN-13/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 72611000 Services d'assistance technique informatique
Nature complémentaire du marché: Services
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PN-13/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PN-13/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72611000 Usluge tehničke računalne potpore
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna priroda ugovora: Usluge
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PN-13/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
További osztályozás (cpv): 72611000 Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PN-13/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72611000 Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Iekšējais identifikators: PN-13/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72611000 Datoru tehniskā atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Līguma papildveids: Pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PN-13/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72611000 Servizzi ta' appoġġ tekniku għall-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0001
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Interne identificatiecode: PN-13/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72611000 Technische computerondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende aard van het contract: Diensten
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PN-13/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PN-13/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72611000 Technické počítačové podporné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PN-13/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72611000 Storitve tehnične računalniške podpore
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PN-13/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72611000 Tekniskt datastöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster