2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwing audiovisuele middelen
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de gemeente Hilvarenbeek een duurzame, gebruiksvriendelijke en technisch hoogwaardige audiovisuele installatie te realiseren, die recht doet aan de functie van het monumentale pand en aansluit op de eisen van deze tijd. Het uiteindelijke doel is het verbeteren van de vergaderondersteuning, het vergroten van de digitale toegankelijkheid en het waarborgen van multifunctioneel ruimtegebruik in het gemeentehuis. Zie de aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: K10678
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Vernieuwing audiovisuele middelen Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De in het Programma van Eisen genoemde opties (spreektijden en hybride vergaderen geïntegreerd in VMS) kunnen door de opdrachtgever gedurende de looptijd van het contract worden afgenomen bij de opdrachtnemer. Dit blijft voor opdrachtgever te allen tijden optioneel.