2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Telefoniediensten 2025-2029
Beschreibung: Gemeente Stadskanaal maakt voor haar interne en externe communicatie gebruik van zowel vaste als mobiele telefoniediensten. In het huidige telefonieconcept van de gemeente speelt mobiele telefonie een belangrijke rol. Nagenoeg alle medewerkers beschikken over een mobiele telefoon (smartphone) voor het organiseren van telefonische bereikbaarheid. Op enkele plekken binnen de organisatie wordt (nog) gebruik gemaakt van vaste telefoontoestellen. Voorbeelden hiervan zijn het Klant Contact Centrum (KCC) van de gemeente, het bestuurssecretariaat en publieksbalies. Het KCC is een belangrijke gebruikersgroep met specifieke eisen en wensen op het gebied van contactcenter-functionaliteit. Daarnaast kunnen t.a.v. het onderwerp telefonie diverse andere specifieke gebruikersgroepen worden onderscheiden, zoals buitendienstmedewerkers, BOA’s, maar ook het aan de gemeente gelieerde theater Geert Teis in Stadskanaal. Door de nadere einddatum van de overeenkomst met de huidige leverancier van telefoniediensten en het feit dat de bestaande telefonievoorziening niet meer (volledig) voldoet aan de functionele eisen en wensen van de organisatie heeft de gemeente besloten om deze telefoniediensten op korte termijn te vernieuwen. Hiertoe wordt voorliggende aanbesteding doorlopen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32429000 Ausrüstung für Telefonnetze, 32550000 Fernsprechausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vaste telefoniediensten
Beschreibung: Hieronder een beknopt overzicht van de scope. Voor een compleet en gedetailleerd overzicht wordt verwezen naar de als bijlage toegevoegde programma’s van eisen. Perceel 1: Vaste telefoniediensten Het leveren en instandhouden van een cloud-gebaseerde dienst voor vaste telefonie; Het leveren en installeren van vaste telefoontoestellen, voor zover nog van toepassing in de nieuwe situatie; Gebruik van de Microsoft Teams-omgeving van Opdrachtgever voor het ontsluiten van vaste telefonie, ofwel door de inrichting van telefoniefuncties binnen Microsoft Teams, danwel door de integratie van een te leveren cloud-telefoniedienst met Microsoft Teams; Ontsluiting van de vaste telefonieomgeving naar het openbare telefoonnetwerk via één of meerdere SIP-trunks, inclusief de afhandeling van inkomend en uitgaand telefoonverkeer; Migratie van de huidige vaste telefoonnummers van Opdrachtgever naar deze nieuwe telefonievoorziening, inclusief het ‘koppelen’ van vaste telefoonnummers van medewerkers aan de Teams-clients van deze medewerkers; Het leveren en instandhouden van contactcenter-functionaliteit t.b.v. het KCC van de gemeente Stadskanaal. De functionaliteit kan worden geboden als onderdeel van de vaste telefoniedienst of middels een separate cloud-gebaseerde contactcentervoorziening. In het laatste geval dient deze contactcentervoorziening naadloos samen te werken met de vaste telefonievoorziening en daarmee ook met Microsoft Teams. Integratie van de contactcentervoorziening (danwel de vaste telefonievoorziening, indien contactcenter-functionaliteit volledig vanuit deze voorziening wordt geboden) met de Salesforce CRM-applicatie, zoals binnen het KCC van de gemeente Stadskanaal in gebruik.
Los: LOT-0002
Titel: Mobiele communicatiediensten
Beschreibung: Hieronder een beknopt overzicht van de scope. Voor een compleet en gedetailleerd overzicht wordt verwezen naar de als bijlage toegevoegde programma’s van eisen. Het leveren van connectiviteit (simkaarten en/of eSIM’s) en dienstverlening t.b.v. mobiele spraak- en datacommunicatie primair voor gebruik in smartphones; Het leveren en realiseren van installaties voor het verbeteren van indoor netwerkdekking, voor zover uit metingen blijkt dat deze installaties noodzakelijk zijn voor het leveren van een kwalitatief goede communicatiedienst; Migratie van de huidige mobiele telefoonnummers van Opdrachtgever naar deze nieuwe mobiele communicatiedienst; Optioneel wordt ook connectiviteit (simkaarten en/of eSIM’s) en dienstverlening uitgevraagd t.b.v. mobiele datacommunicatie voor gebruik in overige persoonsgeboden apparatuur, zoals tablets of laptops en voor gebruik in IoT-apparatuur (machine-to-machine communicatie).