See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hardware a operační systémy
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky (Server pro virtualizaci) jsou dodávky spočívající v dodání serveru pro virtualizaci včetně licence virtualizační platformy. Předmětem části 2 veřejné zakázky (Operační systémy) jsou dodávky spočívající v dodání licencí serverového a desktopového operačního systému. Předmětem části 3 veřejné zakázky (Diskové pole) jsou dodávky spočívající v dodání diskového pole pro ukládání dat. Předmětem části 4 veřejné zakázky (Výpočetní technika) jsou dodávky spočívající v dodání mini PC, notebooků a monitorů.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48620000 Betriebssysteme, 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Server pro virtualizaci
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky (Server pro virtualizaci) jsou dodávky spočívající v dodání serveru pro virtualizaci včetně licence virtualizační platformy.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0002
Titel: Operační systémy
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky (Operační systémy) jsou dodávky spočívající v dodání licencí serverového a desktopového operačního systému.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Diskové pole
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky (Diskové pole) jsou dodávky spočívající v dodání diskového pole pro ukládání dat.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0004
Titel: Výpočetní technika
Beschreibung: Předmětem části 4 veřejné zakázky (Výpočetní technika) jsou dodávky spočívající v dodání mini PC, notebooků a monitorů.
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen