2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van toiletartikelen en schoonmaakproducten
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst in de zin van artikel 2, 35° van de Wet Overheidsopdrachten, waarbij een raamovereenkomst wordt gedefinieerd als "een overeenkomst tussen één of meer aanbesteders en één of meer ondernemers met het doel gedurende een bepaalde periode de voorwaarden inzake te plaatsen opdrachten vast te leggen, met name wat betreft de prijzen en eventueel de beoogde hoeveelheden". Deze raamovereenkomst wordt afgesloten met één ondernemer. De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving. In het kader van deze raamovereenkomst wordt elke bestelling als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van de overige bestellingen. Het aantal bestellingen kan niet op voorhand worden ingeschat. In geen geval zullen de deelnemers aan de raamovereenkomst aanspraak kunnen maken op een minimaal aantal bestellingen, noch op een schadevergoeding wegens te weinig bestellingen.. Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van toiletartikelen en schoonmaakproducten De opdracht is niet opgedeeld in percelen. CPV codes: 33771000-5 Papieren producten voor sanitair gebruik 3980000-0 Producten voor schoonmaken en poetsen
Interne Kennung: PPP0BQ-998/6073/2026/998/INK/FAC/MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakproducten en -materialen
Interne Kennung: 2026/998/INK/FAC/MP 1_1
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39812100 Bohnerwachs