2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka systému pro robotickou operativu TEP kolenního kloubu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka instalace a uvedení do provozu 1 kusu systému pro robotickou operativu TEP kolenních kloubů dle technické specifikace (dále také jen „Přístroj“ nebo „Robotický operační systém“), zajištění pozáručního full servisu dodaného robotického systému po dobu předpokládané funkčnosti systému 7 let. Součástí plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky unikátního spotřebního materiálu nezbytného pro zadavatelem prováděné robotické operace TEP kolen- rouškování, pilový list, hydrofobní jednorázové a reflexní sondy a fixační piny. Dodávky implantátů pro roboticky asistované náhrady kolenního kloubu, zřízení konsignačního skladu.
Interne Kennung: 26_09_VZNŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele. Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny dle kupní smlouvy, rámcové kupní smlouvy na dodávky rouškovacích setů, rámcové kupní smlouvy na dodávky kloubních implantátů nebo smlouvy o poskytování služeb pozáručního full servisu v případě, že dojde ke změnám daňových právních předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši ceny, a to zejména v případě změny sazby DPH. Po účinnosti změny předpisů bude částka upravena v souladu s touto změnou. Zadavatel dále jako vyhrazenou změnu ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ stanovuje ve smlouvě o poskytování služeb pozáručního full servisu inflační doložku: Dodavatel má nárok na navýšení ceny pozáručního full servisu dle smlouvy o poskytování služeb pozáručního full servisu po uplynutí dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy na plnění veřejné zakázky, a to o procento odpovídající kladnému procentu meziroční inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok, která je vyhlášena Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok. Zadavatel dále jako vyhrazenou změnu ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ stanovuje v rámcové kupní smlouvě na dodávky jednorázových instrumentů k robotickým výkonům: rouškování, pilový list, reflexní sondy a fixační piny inflační doložku: Dodavatel má nárok na navýšení ceny za předmět plnění rámcové kupní smlouvy na dodávky rouškovacích setů po uplynutí dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy na plnění veřejné zakázky, a to o procento odpovídající kladnému procentu meziroční inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok, která je vyhlášena Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok. Zadavatel dále jako vyhrazenou změnu ve smyslu ust. § 100 odst. 1 ZZVZ stanovuje v rámcové kupní smlouvě na dodávky kloubních implantátů inflační doložku: Dodavatel má nárok na navýšení ceny za předmět plnění rámcové kupní smlouvy na dodávky kloubních implantátů po uplynutí dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy na plnění veřejné zakázky, a to o procento odpovídající kladnému procentu meziroční inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok, která je vyhlášena Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok.