2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Accountantsdiensten met betrekking tot de jaarrekeningcontrole, bekostigingscontrole, nader te bepalen afzonderlijke controles en het uitvoeren van de natuurlijke adviesfunctie. zie hiervoor het aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 20260112
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nader te bepalen aantal afzonderlijke controles waarvoor Zone.college aan de rijksoverheid (ministeries) en overige subsidieverstrekkers een goedkeurende verklaring ter beschikking dient te stellen. Werkzaamheden op afroep.