See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych, substancji do receptury aptecznej, płynów infuzyjnych i płynów stosowanych do żywienia pozajelitowego do Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, substancji do receptury aptecznej, płynów infuzyjnych i płynów stosowanych do żywienia pozajelitowego do Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Okólna 181. Zamówienie obejmuje 60 części. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymagania określone obowiązującym prawem, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ. Dokumenty potwierdzające spełnienie tego wymogu Wykonawca zobowiązany jest udostępnić Zamawiającemu na każde żądanie. Wykonawca jest zobowiązany do przedstawienia na każde wezwanie Zamawiającego kart charakterystyki produktów farmaceutycznych, objętych przedmiotem umowy. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej, nie prowadzi postęp. w celu zawarcia umowy ramowej, nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamów. wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art.94 Pzp, nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp, nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postęp., nie dokonuje zastrzeżeń, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp, nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamów., nie przewiduje udzielania zamów., o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamów. podwykonawcy (podwykonawcom). Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w niniejszej SWZ. Zamawiający dopuszcza dołączenie katalogu elektronicznego do składanej oferty. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta może obejmować całość przedmiotu zamówienia lub wybrane części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt. 1) ustawy Prawo Zamówień Publicznych opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne nr 38623-2026 z dnia 19.01.2026 roku
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 1 obejmuje swoim zakresem 26 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 2 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 3 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 4 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 5 obejmuje swoim zakresem 14 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 6 obejmuje swoim zakresem 81 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 7 obejmuje swoim zakresem 16 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 8 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 9 obejmuje swoim zakresem 20 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 10 obejmuje swoim zakresem 16 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 11 obejmuje swoim zakresem 7 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 12 obejmuje swoim zakresem 9 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 13 obejmuje swoim zakresem 11 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 14 obejmuje swoim zakresem 21 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 15 obejmuje swoim zakresem 8 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 16 obejmuje swoim zakresem 31 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 17 obejmuje swoim zakresem 29 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 18 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 19 obejmuje swoim zakresem 14 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 20 obejmuje swoim zakresem 15 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 21 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 22 obejmuje swoim zakresem 33 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 23 obejmuje swoim zakresem 56 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 24 obejmuje swoim zakresem 65 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 25 obejmuje swoim zakresem 8 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 26 obejmuje swoim zakresem 28 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 27 obejmuje swoim zakresem 32 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 28 obejmuje swoim zakresem 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 29 obejmuje swoim zakresem 32 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 30 obejmuje swoim zakresem 27 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 31 obejmuje swoim zakresem 7 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 32 obejmuje swoim zakresem 34 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 33 obejmuje swoim zakresem 13 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 34 obejmuje swoim zakresem 16 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 35 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 36 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 37 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 38 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 39 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 40 obejmuje swoim zakresem 23 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 41 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 42 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 - Substancje do receptury aptecznej
Beschreibung: Część 43 obejmuje swoim zakresem 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 44 obejmuje swoim zakresem 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 45 obejmuje swoim zakresem 30 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 46 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 47 obejmuje swoim zakresem 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 48 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 - Receptura apteczna
Beschreibung: Część 49 obejmuje swoim zakresem 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski.
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 - Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Część 50 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 51 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 52 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 53 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 54 obejmuje swoim zakresem 19 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 55 obejmuje swoim zakresem 11 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 56 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 57 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0058
Titel: Część 58 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 58 obejmuje swoim zakresem 23 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ. Wykonawca zobowiązany jest do nieodpłatnego użyczenia na okres trwania umowy 15 szt. pomp, niezbędnych do podawania preparatów.
Los: LOT-0059
Titel: Część 59 - Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego
Beschreibung: Część 59 obejmuje swoim zakresem 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0060
Titel: Część 60 - Produkty lecznicze
Beschreibung: Część 60 obejmuje swoim zakresem 9 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo -cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 612) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.