397094-2026 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Dostawa systemu Web Proxy oraz Sandbox do zapewnienia bezpiecznego dostępu do sieci Internet wraz z wdrożeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu Web Proxy oraz Sandbox do zapewnienia bezpiecznego dostępu do sieci Internet wraz z wdrożeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wykonanie wdrożenia ,,Systemu Bezpiecznego Dostępu do Sieci Internet” zwanym dalej Systemem. W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania do realizacji przez Wykonawcę: • Wykonanie projektu technicznego Systemu. • Dostawa licencji na okres 36 miesięcy oraz sprzętu z oprogramowaniem wraz z wdrożeniem Systemu. • Wykonanie Dokumentacji Powykonawczej Systemu. • Gwarancja i wsparcie producenta na dostarczony System. • Przeprowadzenie warsztatu szkoleniowego dla administratorów.
Interne KennungCIS-WAZ.271.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001