See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ilościach i wymaganiach określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz „Szczegółowym formularzu cenowym” (załącznik nr 3 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. prof. Andrzeja Myrchy ul. K. Ciołkowskiego 1J, 15245 Białystok
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Fizyki ul. K. Ciołkowskiego 1L, 15245 Białystok
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Socjologii, Plac NZS 1, 15420 Białystok
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Matematyki, ul. K. Ciołkowskiego 1M, 15245 Białystok
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Informatyki, ul. K. Ciołkowskiego 1M, 15245 Białystok
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Chemii, ul. K. Ciołkowskiego 1K, 15245 Białystok
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Nauk o Edukacji, ul. Świerkowa 20, 15328 Białystok
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Fizyki, ul. K. Ciołkowskiego 1L, 15245 Białystok
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wschodniego Ośrodka Transferu Technologii, ul. Pogodna 65, 15365 Białystok
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku, ul. K. Ciołkowskiego 1M, 15245 Białystok
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Historii, Plac NZS 1, 15403 Białystok
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Biologii, ul. K. Ciołkowskiego 1J, 15245 Białystok
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Prawa, ul. Mickiewicza 1, 15213 Białystok
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie Wydział EkonomicznoInformatyczny, Aguonų g. 22, LT03214 VILNIUS
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu w Białymstoku, ul. K. Ciołkowskiego 1K, 15245 Białystok
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Biblioteki Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku, ul. K. Ciołkowskiego 1R, 15245 Białystok
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Stosunków Międzynarodowych, ul. K. Ciołkowskiego 1K, 15245 Białystok
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Administracji Centralnej, Działu Sieci Komputerowych, ul. Świerkowa 20 B, 15328 Białystok
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Administracji Centralnej, Działu Aplikacji Komputerowych, ul. Świerkowa 20 B, 15328 Białystok
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Ekonomii i Finansów, ul. Warszawska 63, 15062 Białystok