See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 10 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 10 części. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.09-IP.02-0001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: Część nr 1: Organizacja i realizacja kursu Pilot drona Część nr 2: Organizacja i realizacja kursu Farby i tynki poziom I, II, III Część nr 3: Organizacja i realizacja kursu Lutowanie SMD i PTH Część nr 4: Organizacja i realizacja kursu Operator programista CNC Część nr 5: Organizacja i realizacja kursu Rachmistrz Część nr 6: Organizacja i realizacja kursu Programowanie Siemens PLC Część nr 7: Organizacja i realizacja kursu Obsługi koparko-ładowarki Część nr 8: Organizacja i realizacja kursu Operator wózków jezdniowych Część nr 9: Organizacja i realizacja kursu Monter izolacji przemysłowych Część nr 10: Organizacja i realizacja kursu Formowanie termoplastu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 29753-2026
Interne Kennung: ZP.352.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2) oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. – dalej jako ustawa p.z.p) oraz aktów wykonawczych do ustawy p.z.p. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 - 4 ustawy p.z.p. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy p.z.p. 8. Zamawiający nie dopuszcza rozliczeń w walucie obcej. 9. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p. 10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Organizacja i realizacja kursu Pilot drona
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 10 części. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.09-IP.02-0001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: Część nr 1: Organizacja i realizacja kursu Pilot drona Część nr 2: Organizacja i realizacja kursu Farby i tynki poziom I, II, III Część nr 3: Organizacja i realizacja kursu Lutowanie SMD i PTH Część nr 4: Organizacja i realizacja kursu Operator programista CNC Część nr 5: Organizacja i realizacja kursu Rachmistrz Część nr 6: Organizacja i realizacja kursu Programowanie Siemens PLC Część nr 7: Organizacja i realizacja kursu Obsługi koparko-ładowarki Część nr 8: Organizacja i realizacja kursu Operator wózków jezdniowych Część nr 9: Organizacja i realizacja kursu Monter izolacji przemysłowych Część nr 10: Organizacja i realizacja kursu Formowanie termoplastu 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych na jedną, dwie, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć lub wszystkie części. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości powierzenia części lub całości zamówienia podwykonawcom. 7. Zamawiający przed dopuszczeniem osób skierowanych do realizacji zamówienia, tj. do czynności związanych z edukacją zobowiązany jest na mocy ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 560 z późn.zm.), do uzyskania informacji, czy dane tych osób są zamieszczone w Rejestrze sprawców na tle seksualnym z dostępem ograniczonym. Zamawiający, przed podpisaniem umowy z Wykonawcą, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, wezwie tegoż Wykonawcę do złożenia stosownego oświadczenia i odpowiednich dokumentów.
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Organizacja i realizacja kursu Farby i tynki poziom I, II, III
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Organizacja i realizacja kursu Lutowanie SMD i PTH
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Organizacja i realizacja kursu Operator programista CNC
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Organizacja i realizacja kursu Rachmistrz
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Organizacja i realizacja kursu Programowanie Siemens PLC
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Organizacja i realizacja kursu Obsługi koparko-ładowarki
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Organizacja i realizacja kursu Operator wózków jezdniowych
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Organizacja i realizacja kursu Monter izolacji przemysłowych
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Organizacja i realizacja kursu Formowanie termoplastu
Interne Kennung: ZP.352.55.2025 część 10