See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenia na kwietnikach sezonowych Miasta Gdyni
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje nasadzenia kwietnikowe w następujących miejscach: 1. dla CZĘŚCI 1 Łódki przy ul. Świętojańskiej (I, II, III) Donice przy wejściach do budynku Urzędu Miasta (Zmiana: I, II, III) Donice przed Urzędem Miasta (przy ul. J. Piłsudskiego) (Zmiana: I, II, III) Donice przy ul. Bema (Zmiana: I, II, III) Rabata przy fontannie na Skwerze Kościuszki (Zmiana: I, II, III) 2. dla CZĘŚCI 2 Donice kwiatowe w Śródmieściu (ul. Władysława IV, ul. 10 Lutego, ul. Mściwoja, ul. Zygmunta Augusta, ul. Abrahama, Plac Kaszubski, Słowackiego, ul. Batorego) (Zmiana: II) Donice kwiatowe wokół Kamiennej Góry i wyniesione rabaty na górnym tarasie Kamiennej Góry(Zmiana: II) Donice wokół Teatru Muzycznego (ul. Armii Krajowej – w tym przed Biurem ds. Rad Dzielnic, Danuty Baduszkowej, przed Klubem Marynarki Wojennej, Plac Wolnej Ukrainy (Zmiana: II, III) Rabata na Placu Grunwaldzkim - Festiwal Polskich Filmów Fabularnych (Grunwaldzki) (Zmiana: II, III) 3. dla CZĘŚCI 3 Rabaty bylinowe przy wjeździe na Skwer Kościuszki (Zmiana: I/ II) Rabaty bylinowe przed pomnikiem na Bulwarze Nadmorskim (Zmiana: I/II) Rabata konkursowa na Bulwarze Nadmorskim (Zmiana: I, II) Donice wystawowe z okazji wydarzeń: Kolosy, FPFF (Zmiana: I, III) Rabaty bylinowe wokół fontanny – przebudowa pasów (Zmiana: I/II)
Vorherige Bekanntmachung: 57709-2026
Interne Kennung: RDL.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Nasadzenia kwietnikowe w następujących lokalizacjach : Łódki przy ul. Świętojańskiej (I, II, III zmiana) , Donice przy wejściach do budynku Urzędu Miasta (Zmiana: I, II, III zmiana) Donice przed Urzędem Miasta (przy ul. J. Piłsudskiego) (Zmiana: I, II, III zmiana) Donice przy ul. Bema (Zmiana: I, II, III zmiana) Rabata przy fontannie na Skwerze Kościuszki (Zmiana: I, II, III zmiana)
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Donice kwiatowe w Śródmieściu (ul. Władysława IV, ul. 10 Lutego, ul. Mściwoja, ul. Zygmunta Augusta, ul. Abrahama, Plac Kaszubski, Słowackiego, ul. Batorego) (Zmiana: II) Donice kwiatowe wokół Kamiennej Góry i wyniesione rabaty na górnym tarasie Kamiennej Góry(Zmiana: II) Donice wokół Teatru Muzycznego (ul. Armii Krajowej – w tym przed Biurem ds. Rad Dzielnic, Danuty Baduszkowej, przed Klubem Marynarki Wojennej, Plac Wolnej Ukrainy (Zmiana: II, III) Rabata na Placu Grunwaldzkim - Festiwal Polskich Filmów Fabularnych (Grunwaldzki) (Zmiana: II, III)
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Rabaty bylinowe przy wjeździe na Skwer Kościuszki (Zmiana: I/ II), Rabaty bylinowe przed pomnikiem na Bulwarze Nadmorskim (Zmiana: I/II), Rabata konkursowa na Bulwarze Nadmorskim (Zmiana: I, II), Donice wystawowe z okazji wydarzeń: Kolosy, FPFF (Zmiana: I, III), Rabaty bylinowe wokół fontanny – przebudowa pasów (Zmiana: I/II).