2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doorontwikkeling Fase III Digital Twin
Beschreibung: Het doel is om een Raamovereenkomst te sluiten met maximaal vier (4) Opdrachtnemers voor de dienstverlening van het leveren van een scrumteam voor de uitvoering van Sprints. Aanbestedende dienst heeft een 'vaste' wens voor 20 Sprints voor de komende twee jaar, daarnaast verwachten we maximaal het dubbele aantal aan additionele Sprints tijdens de gehele looptijd. De verwachte maximale totale Opdrachtwaarde is €320.000,- tot €640.000,-.
Interne Kennung: C5200
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212771 Entwicklung von allgemeinen Dienstprogrammen, 72212983 Entwicklung von Entwicklungssoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht is niet verdeeld in Percelen.
Interne Kennung: 1