397150-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes – Raamovereenkomst ( 2jaar +1jaar + 1jaar) voor het samenstellen van testkits in het kader van het bevolkingsonderzoek naar dikkedarmkanker
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst ( 2jaar +1jaar + 1jaar) voor het samenstellen van testkits in het kader van het bevolkingsonderzoek naar dikkedarmkanker
BeschreibungDe Aanbesteder wenst over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor de duur van 2 jaar, 2 maal verlengbaar door de Aanbesteder telkens met 1 jaar (dus 2+1+1) voor het samenstellen van testkits in kader van uitnodigingen voor het Bevolkingsonderzoek Dikkedarmkanker. In opdracht is ook het transport voorzien naar de verwerker van het postklaar maken van de correspondentie.
Interne KennungCvKO_2026KitVDDK_2
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79921000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes
5. Los
LosLOT-0001
TitelCvKO_2026KitVDDK_2 - 1
Interne Kennung1