See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gescheperde schapenbegrazing op de Veluwe Noord en de Veluwe Zuid, en drukbegrazing op de Veluwe Zuid 2026
Beschreibung: Het betreft een aankondiging van een sociale en andere specifieke dienst, vallend onder het verlichte regime van de Aanbestedingswet, artikel 2:38 en 2:39. De opdrachtgever heeft tot doel via deze meervoudig onderhandse procedure een raamovereenkomst af te sluiten voor diensten met betrekking tot natuurreservaten. Dit betreft onder andere ecologische en cultuurhistorische, landschapsvormende begrazing met (gescheperde) schapen, het bijdragen aan het behoud van historische landbouwschapenrassen, het in stand houden van het ambacht van schaapsherder, en het leveren van een bijdrage op het gebied van recreatie, educatie en participatie. Het betreft in totaal circa 559,4 hectare, verdeeld over drie percelen van uiteenlopende grootte
Interne Kennung: P24-434
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure betreft een meervoudig onderhandse aanbesteding waarbij vooraf geselecteerde genodigden worden uitgenodigd een offerte in te dienen. De aanbestedingsstukken zijn openbaar beschikbaar via TenderNed, maar vanwege de specifieke doelgroep — herders die weinig actief zijn op het platform — worden zij persoonlijk per e-mail benaderd en ontvangen zij de documenten rechtstreeks. Deze persoonlijke benadering zorgt ervoor dat de genodigden tijdig en direct toegang hebben tot de benodigde documenten om hun offerte per e-mail in te dienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Veluwe Noord
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing in het natuurreservaat Circa 243 hectare
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft voor perceel 1. en 2. een initiële looptijd van twee jaar en voor perceel 3. een initiële looptijd van zes jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Veluwe Zuid ' Stroesche heide en Leesten'
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing in het natuurreservaat Circa 295 hectare
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3. Drukbegrazing Veluwe Zuid 'Kootwijk/Hoog Buurlo, Schenkenshul en Terlet'
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing middels drukbegrazing in het natuurreservaat Circa 21,4 hectare
Interne Kennung: 3