2. Verfahren
Verfahren
Titel: Virtuální realita s podporou 5G pro aktivizaci seniorů v prostředí městské části Praha 6 - JŘBU
Beschreibung: Plnění veřejné zakázky vychází z aktivit Projektu 5G s hlavním cílem vytvořit vlastní inovativní demonstrativní aplikační řešení ke zvýšení kvality života a úrovně služeb pro seniory na území městské části Prahy 6. Výsledkem bude nová sada služeb městské části Prahy 6 v oblasti podpory aktivizace a sociální interakce seniorů. Podrobný popis předmětu veřejné zakázky je obsažen ve výzvě k podání nabídek a v návrhu smlouvy na plnění veřejné zakázky.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72300000 Datendienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Virtuální realita s podporou 5G pro aktivizaci seniorů v prostředí městské části Prahy 6 - JŘBU
Interne Kennung: Virtuální realita s podporou 5G pro aktivizaci seniorů v prostředí městské části Prahy 6 - JŘBU
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72300000 Datendienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste