397276-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – "Świadczenie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Bielskiego Centrum Psychiatrii- Olszówka w Bielsku-Białej"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Świadczenie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Bielskiego Centrum Psychiatrii- Olszówka w Bielsku-Białej"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Bielskiego Centrum Psychiatrii- Olszówka w Bielsku-Białej
Vorherige Bekanntmachung160664-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez okres 12 miesięcy usługi przygotowywania i dostarczania 7 dni w tygodniu posiłków obejmującym: śniadanie, obiad (zupa, drugie danie, kompot) oraz kolację - szacunkowo dla 70 pacjentów Bielskiego Centrum Psychiatrii – Olszówka w Bielsku-Białej: Oddziału Psychiatrycznego Ogólnego oraz Oddziału Rehabilitacyjnego Psychiatrycznego
LosLOT-0005
TitelCzęść 2
BeschreibungUsługa przygotowywania i dostarczania drugiego śniadania - szacunkowo dla 49 pacjentów oddziałów dziennych BCP zlokalizowanych w Bielsku -Białej (jeden z Oddziałów znajduje się w lokalizacji ul. Krasińskiego 28), pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
LosLOT-0006
TitelCzęść 3
BeschreibungUsługa przygotowywania i dostarczania drugiego śniadania - szacunkowo dla 20 pacjentów oddziału dziennego BCP zlokalizowanego w Czechowicach – Dziedzicach ul. Kasprowicza 48, pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
LosLOT-0007
TitelCzęść 4
BeschreibungŚwiadczenie przez okres 12 miesięcy usługi przygotowywania i dostarczania 7 dni w tygodniu posiłków, zgodnie z zatwierdzonym przez Zamawiającego jadłospisem obejmującym: śniadanie (w tym co najmniej pięć dni w tygodniu zupa mleczna), obiad (zupa, drugie danie, kompot) oraz kolację dla 18 pacjentów Ośrodka Rehabilitacyjnego dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych zlokalizowanego w Bielsku-Białej ul. Kaszyska 40A.